Gamegeek.hu – Online Játék Magazin

GameGeek Szerkesztősége:

Főszerkesztő:

Sinka László (Nezumi) – nezumi@gamegeek.hu

További szerkesztők:

Csernus Gergő (Cortez) – cortez@gamegeek.hu

Sinka Zsolt (Colt) – colt@gamegeek.hu

Juhász Nagy Márk (SkulL) – skull@gamegeek.hu

Joel Urli (Clipex) – clipex@gamegeek.hu

Majszlinger Tamás (Tomcsojn) – tomcsojn@gamegeek.hu

Menyhért Móni (MeMoni) – memoni@gamegeek.hu

Vass Krisztián (Oszy) – oszy@gamegeek.hu

Vass Gergő (Tony) – tony@gamegeek.hu

 

Fotós mesterünk:

Grecsi

 

Kapcsolat felvehető ITT!

Az oldal tulajdonosa:

Mar-Att Kft.
Cím: 2315 Szigethalom Széchenyi utca 22
Adószám: 11860729-2-13

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-58591/2012.

Ha kíváncsi az Önről általunk tárolt adatokra, vagy szeretné regisztrációját törölni, írjunk nekünk elérhetőségünk egyikén és készséggel állunk rendelkezésére.